DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2015

Najmłodsi piłkarze po raz kolejny staną przed szansą wyjazdu na mecz jednej z najlepszych europejskich drużyn (Bayern Monachium). Dodatkowo każda z drużyn może wylosować nagrodę specjalną jaką jest wyjazd na mecz Borussii Dortmund Wcześniej czeka ich jednak aż ośmiotygodniowa rywalizacja podczas eliminacji miejskich, które jak co roku będą dla nich szansą na przeżycie wspaniałej piłkarskiej przygody..

Najlepsze drużyny w kategoriach U-9 i U-11 będą ponadto reprezentować województwo lubelskie podczas rozgrywek Ogólnopolskiego Finału Finałów w Opolu.

W poprzednim roku drużyna reprezentująca nasz region w grupie starszej dotarła aż do wielkiego finału ogólnopolskiego.

Wróćmy jednak do eliminacji lubelskich. Gramy podobnie jak w zeszłym roku w aż trzech kategoriach wiekowych:

U-11 - dzieci urodzone w roku 2004 i młodsze
U-9 - dzieci urodzone w roku 2006 i młodsze
U-7 - "Bambini" - dzieci urodzone w roku 2008 i młodsze rozgrywające swoje mecze na odmiennych warunkach określonych osobnym paragrafem w regulaminie.

Startujemy w weekend 18-19 kwietnia. Mecze przeprowadzane będą przez osiem kolejnych weekendów, aż do 13-14 czerwca, kiedy to rozegrany zostanie Finał Lubelski Turnieju. Kategoria U-9 będzie rozgrywać spotkania w soboty, U-11 w niedziele. Terminy rozgrywek "Bambini" zostaną ustalone po konsultacjach z trenerami.

Podobnie jak w minionych latach każde dziecko otrzyma na własność strój piłkarski, zostanie na czas turnieju objęte ubezpieczeniem NNW oraz otrzyma imienny dyplom i pamiątkowy medal. Koszt uczestnictwa w turnieju wynosi 90 złotych od zawodnika.  Do rozgrywek będzie wystawione dwie drużyny w każdej z drużyn może uczestniczyć maksymalnie 10 zawodników